O firmie

Szanowni Państwo,

 

Firma REWKOM SITODRUK, właściciel serwisu internetowego Torbyiplecaki.pl istnieje na rynku reklamowym od 1994 roku. Działalność zaczynaliśmy jako drukarnia sitodrukowa , a od roku 2000 zajmujemy się również bezpośrednim importem i dystrybucją artykułów reklamowych, długopisów, odzieży promocyjnej i innych wyrobów przeznaczonych pod nadruk.

Ewolucyjna droga rozwoju i doświadczenie jakie zdobyliśmy owocują bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z produkcją artykułów reklamowych i utrzymywaniem wysokich standardów jakościowych. Wieloletnia współpraca z kilkudziesięcioma dostawcami z dalekiego wschodu i Europy pozwala nam na zaproponowanie Państwu wyjątkowo atrakcyjnej oferty cenowej , zarówno dla odbiorców finalnych jak i firm pośredniczących.

 

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji nowoczesną drukarnię sitodrukową opartą na technologii austriackiej firmy MHM, wysoko wydajną, automatyczną linię do grawerowania laserowego , pracownię tampodruku, jak również wieloletnie doświadczenie i umiejętności personelu o najwyższych kwalifikacjach.

 

O pozycji i profesjonalizmie firmy REWKOM SITODRUK świadczyć może lista referencyjna licząca ponad 1000 przedsiębiorstw zarówno z Polski jak i całej UE , a wśród nich znajdują się tak prestiżowe instytucje jak Parlament Europejski, Telewizja Polsat, Bakoma S.A., Wydawnictwo MURATOR, ICN Polfa Rzeszów, Multikino S.A., POL-SKONE, Saint-Gobain , oraz wiele innych firm wykorzystujących na co dzień nasze produkty do budowania wizerunku swojej marki i zdobywania lojalności konsumentów.

 

Jestem przekonany że proponowane przez nas standardy produkcji oraz formuła działalności pozwolą Państwu na komfortową współpracę z naszą firmą . Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą i proszę o kontakt Biurem Obsługi Klienta.

 

Maciej Staszewski