o firmie

Firma REWKOM SITODRUK, właściciel serwisu internetowego TorbyiPlecaki.pl istnieje na polskim rynku reklamowym  od 1993 roku . Działalność zaczynaliśmy jako drukarnia sitodrukowa , a od roku 2000 zajmujemy się również bezpośrednim importem i dystrybucją artykułów reklamowych, teczek i aktówek , toreb bawełnianych i polipropylenowych , a także długopisów , odzieży promocyjnej i innych wyrobów przeznaczonych pod nadruk .
Ewolucyjna droga rozwoju i doświadczenie jakie zdobyliśmy zaowocowały doskonałą znajomością zagadnień związanych z produkcją artykułów reklamowych i utrzymywaniem wysokiej jakości wyrobów .

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji wyjątkowo nowoczesną drukarnię sitodrukową , jak również wieloletnie doświadczenie i umiejętności personelu o najwyższych kwalifikacjach .

Prowadzona przez nas polityka jakości opiera się na wieloetapowej kontroli procesu produkcji, zaczynając od momentu opracowania projektu , na wysyłce kończąc . Naszym celem jest konkurencyjny cenowo produkt, odpowiadający oczekiwaniom klientów i zapewniający wysoki poziom ich satysfakcji .


O pozycji i profesjonalizmie firmy REWKOM SITODRUK świadczyć może lista referencyjna licząca ponad 1000 przedsiębiorstw zarówno z Polski jak i całej UE , a wśród nich znajdują się tak prestiżowe instytucje jak Parlament Europejski, Telewizja Polsat, Bakoma S.A., Wydawnictwo MURATOR, ICN Polfa Rzeszów, Multikino S.A., POL-SKONE, Saint-Gobain , oraz wiele innych firm wykorzystujących na co dzień nasze produkty do budowania wizerunku swojej marki i zdobywania lojalności konsumentów .


Jestem przekonany że proponowane przez nas standardy produkcji oraz formuła działalności pozwolą Państwu na komfortową współpracę z naszą firmą . Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualna ofertą i proszę o kontakt Biurem Obsługi Klienta .


Maciej Staszewski